Купить SSL FQDN сертификат для защиты одного домена сайта
adgrafics - Welcome to DigiCert SSL Ukrainian Partner adgrafics - Welcome to DigiCert SSL Ukrainian Partner
Сертифікати Контакти
Digi VIP Digicert Thawte GeoTrust



SSL FQDN сертификаты для защиты одного домена

знайдено сертифікатів : 13
Купити IDСерт. ЦентрНазваКодРівень ПарамЦіна грн.Ціна SAN
Купити Сертифікат
id 100 Rapid RapidSSL DV R-DV DV FQDN 570 грн.
570 грн.
ID 100 Rapid RapidSSL DV R-DV DV
id 101 GeoTrust Geotrust DV G-DV DV FQDN 2 850 грн.
2 850 грн.
ID 101 GeoTrust Geotrust DV G-DV DV
id 110 GeoTrust True Business ID OV G-OV OV FQDN 3 420 грн.
3 420 грн.
ID 110 GeoTrust True Business ID OV G-OV OV
id 120 GeoTrust True Business ID EV G-EV EV FQDN 8 360 грн.
8 360 грн.
ID 120 GeoTrust True Business ID EV G-EV EV
id 201 Thawte SSL123 DV T-DV DV FQDN 1 406 грн.
1 406 грн.
ID 201 Thawte SSL123 DV T-DV DV
id 210 Thawte SSL Web Server OV T-OV OV FQDN 3 762 грн.
3 762 грн.
ID 210 Thawte SSL Web Server OV T-OV OV
id 220 Thawte SSL Web Server EV T-EV EV FQDN 9 310 грн.
9 310 грн.
ID 220 Thawte SSL Web Server EV T-EV EV
id 310 DigiCert-VIP Secure Site OV D-VIP-OV OV FQDN 12 540 грн.
12 540 грн.
ID 310 DigiCert-VIP Secure Site OV D-VIP-OV OV $1,500,000 warranty. Дозволено використовувати тільки на 1 сервері. Daily Malware Scanning.
id 311 DigiCert-VIP Secure Site Pro OV D-VIP-PRO-OV OV FQDN 29 260 грн.
29 260 грн.
ID 311 DigiCert-VIP Secure Site Pro OV D-VIP-PRO-OV OV $1,500,000 warranty. Ліцензія на 1 сервер. Шифрування RSA або ECC. Щоденне сканування сайту на наявність шкідливих програм, щотижнева оцінка на уразливість
id 320 DigiCert-VIP Secure Site EV D-VIP-EV EV FQDN 32 870 грн.
32 870 грн.
ID 320 DigiCert-VIP Secure Site EV D-VIP-EV EV $1,750,000 warranty. Ліцензія на 1 сервер. Green address bar. Щоденне сканування сайту на віруси. Щотижнева оцінка вразливості.
id 321 DigiCert-VIP Secure Site Pro EV D-VIP-PRO-EV EV FQDN 49 400 грн.
49 400 грн.
ID 321 DigiCert-VIP Secure Site Pro EV D-VIP-PRO-EV EV $1,750,000 warranty. Ліцензія на 1 сервер. Green address bar. Щоденне сканування сайту на віруси. Щотижнева оцінка вразливості.
id 410 DigiCert Basic SSL OV D-OV OV FQDN 10 184 грн.
10 184 грн.
ID 410 DigiCert Basic SSL OV D-OV OV
id 420 DigiCert Basic SSL EV D-EV EV FQDN 15 124 грн.
15 124 грн.
ID 420 DigiCert Basic SSL EV D-EV EV

SSL сертифікат для мобільних пристроїв необхідний для забезпечення захищеного з'єднання між mobi і сайтом. Кількість користувачів, які відвідують сайти за допомогою мобільних пристроїв, зростає день від дня. Відповідно зростає і загроза перехоплення і зміна переданої інформації. Тому захист переданої інформації повинна знаходитися на високому рівні. За допомогою SSL сертифікатів для мобільних пристроїв можна забезпечити доступ їх до мережі більш безпечним і надійним. Передача і прийом даних в безпечному вигляді є хорошою гарантією розвитку відносин між вами та відвідувачами вашого сайту.

В силу специфіки мобільних устройст і відсутності деяких стандартів не всі SSL сертифікати впевнено працюють в мобільних пристроях.

У сучасному Інтернеті проблеми достовірності переданих даних, захисту їх від підміни, захист інформації від перехоплення зловмисниками набувають все зростаючу актуальність. SSL-сертифікати для кириличного домену дозволяють ефективно вирішувати ці проблеми, використовуючи шифрування даних і механізм електронного підпису. Захист кириличного домену за допомогою SSL-сертифікатів особливо важлива для веб-сервісів, що працюють з фінансової і банківської інформацією, оброблювальних персональні дані клієнтів. Для веб-сайтів, безпосередньо не пов'язаних з обробкою конфіденційної інформації, використання захищених з'єднань дозволяє підвищити довіру користувачів.

У браузері при установці SSL-з'єднання відображається значок замка. Якщо ввести в браузері веб-адресу, на яку ви хочете потрапити, поставивши на його початку https:// - наприклад, https://adgrafics.net Коли в браузері з'явиться значок замку, натисніть на нього, щоб переглянути інформацію про компанію і переконайтеся в наявності захищеного з'єднання. Якщо такий значок не з'явиться, значить сторінка не захищена по протоколу SSL, наприклад http://ssl.kh.ua Часто використовують SSL сертифікат тільки для захисту тих сторінок, з яких передається конфіденційна інформація (наприклад, паролі і номери кредитних карт).

Для прикладу, нижче наведені повідомлення браузера google Chrome для різних ситуацій при наборі https://

SSL (Secure Sockets Layer - рівень захищених сокетів) - криптографічний протокол, який забезпечує встановлення безпечного з'єднання між веб-браузером і сервером. Ця технологія широко використовується банками, інтернет магазинами, сайтами електронної торгівлі та і звичайними сайтами для захисту паролів при введенні реєстраційної інформації тощо Звичайні адреси починаються з http:// а адреси, захищені по протоколу SSL починаються з https://

Шифрування SSL забезпечує надійний захист конфіденційної інформації, ніж при незахищеному з'єднанні. Це дозволяє знизити ризик, що інформація буде перехоплена і потрапить в руки шахраям. Багато відвідувачів відчувають себе більш впевнено і більш охоче надають свою платіжну та іншу особисту інформацію, якщо знають, що при її передачі буде використовуватися SSL-з'єднання.

PDF сертифікат є ідеальним рішенням, якщо вам потрібно забезпечити строгу аутентифікацію ваших документів, наприклад:

пропоновані PDF сертифікати забезпечують для фіз. ліз, підприємців і компаній

  • Сертифікована Adobe цифровий підпис
  • Електронний контроль документів
  • Висока безпека підписані документів документів

    Ідеальне рішення для впровадження швидкого електронного документообігу. Переконаність одержувача що вашим документам можна довіряти. Відправляючи завірені документи, одержувачі можуть бути впевнені, що документ від вас і що він не був змінений. Підтримання безпеки документів в будь-якій точці земної кулі. Цифровий сертифікат може зберігатися на криптографічних апаратних пристроях, щоб ви могли ставити цифровий підпис на документах будь-де, будь-коли.

    В умовах жорсткої конкуренції Інтернет-ринку, сприяючи поширенню вашого програмного забезпечення вам необхідно забезпечити контроль за її цілісністю за межами вашого власного сайту. Маркетингові та рекламні можливості дозволяють поширювати ваш програмний продукт через третіх осіб - посередників, реселлерів, через філії, відділення, дзеркала вашого сайту і багато іншого. Як зберегти контроль над цілісністю коду? Як переконати клієнтів щоб вони не викачувавши підроблені або зламані версії вашого продукту? CodeSigning сертифікат для підписання ваших програмних продуктів захищає бренди і гарантує вашим клієнтам по всьому світу, що програми, які вони завантажують є справжніми.

    Коли клієнти купують програмне забезпечення у звичайному фірмовому магазині, гарантія що програмне забезпечення є оригінальним - очевидно. Коли клієнт завантажує теж саме програмне забезпечення з Інтернету, не так-то просто йому довіряти. Щоб виключити ризики внесення зміни до ваш код, кожен видавець програмного забезпечення планує поширювати код або вміст через Інтернет повинен підписати його цифровим сертифікатом CodeSign.

    Наявність CodeSign сертифіката для підпису програмного коду підтвердить вашим клієнтам, що вони можуть довіряти завантаженому програмному забезпечення шляхом перевірки цілісності коду та легітимності компанії. Завдання сертифіката для підпису програмного коду - переконати клієнтів у справжності вашого програмного забезпечення, незалежно від місця придбання і забезпечити цілісність коду, перевіряючи код на наявність змін з моменту публікації.

    У той же час CodeSigning сертифікат дозволяє продавцям бути впевненими що репутація їхньої торгової точки не схильна до ризику бути зганьбленої.

    Існує два основні класи криптографічних алгоритмів - симетричні і асиметричні. У симетричних для шифрування і дешифрування повідомлення використовується один і той же ключ. В асиметричних різні. Той яким розшифровують повідомлення називається закритим ключем, ключ для шифрування називається відкритим. Тому розділ криптографії вивчає властивості відкритих ключів отримав назву криптографія відкритого ключа. За допомогою відкритих і закритих ключів можна підписувати документи. Для цього поруч з ключем зберігають дані про власника ключа і отриманий файли називається сертифікатом. Вся система взаєминах між власниками сертифікатів побудована на довірі до певних користувачам. Їхні підписи загальновідомі, і вони підписують сертифікати інших членів, підтверджуючи тим Найкращі достовірність відкритого ключа та зберігаються разом з ним даних про власника. Для того що б система не була скомпрометована, користувачі приймають тільки сертифікати з підписами довірених членів.

    • Інфраструктура відкритого ключа (PKI) є системою цифрових сертифікатів, центрів сертифікації (ЦС), яка проводить перевірку і підтвердження автентичності кожної зі сторін, що беруть участь в електронній операції, за допомогою криптографії відкритих ключів.
    • Сертифікат відкритого ключа , зазвичай званий просто сертифікатом - це документ з підписом, що зв'язує значення відкритого ключа з посвідченням користувача, пристрою або служби, яким належить відповідний закритий ключ.
    • Центр Сертифікації (Certification Authority, CA) є пакетом програмного забезпечення, які приймають і обробляють запити на видачу сертифікатів, що видає сертифікати та керуючим виданими сертифікатами.
    • Кореневий сертифікат - сертифікат належить Центру Сертифікації, з допомогою якого перевіряється достовірність інших виданих центром сертифікатів.
    • Список відкликаних сертифікатів - список скомпрометованих або недійсних з якої-небудь іншої причини сертифікатів.
    • Відмітне ім'я (Distinguished Name, DN) - дані про власника сертифіката. Включають CN (Common Name), OU (Organization Unit), O (Organization), L (Locality), ST (State or province), C (Country name).
    • Електронний цифровий підпис (ЕЦП) - реквізит електронного документа призначений для посвідчення джерела даних та захисту даного електронного документа від підробки.
    • Схема електронного підпису зазвичай включає в себе:
      • алгоритм генерації ключів користувача;
      • функцію обчислення підпису;
      • функцію перевірки підпису.
    • Функція обчислення підпису на основі документа і секретного ключа користувача обчислює власне підпис. Функція перевірки підпису перевіряє, чи відповідає дана підпис даного документу та відкритому ключу користувача. Відкритий ключ користувача доступний всім, так що будь-хто може перевірити підпис під даним документом.
    • Для того що б підписати документ потрібно зашифрувати за допомогою закритого ключа значення хеш-функції від вмісту документа. Що б перевірити підпис, потрібно розшифрувати за допомогою відкритого ключа значення підпису і переконатися, що воно дорівнює хешу підписаного документа. Таким чином цифрова підпис, це зашифрований хеш документа.
    • Ключ - це набір параметрів (чисел). Він може зберігатися у файлі. У теорії клієнти повинні самі генерувати свої закриті і відкриті ключі, створювати запит на підпис відкритого ключа та відправляти його в центр. На практиці більшість клієнтів не вміють генерувати ключі, тому в нашому випадку Центр здійснює дану роботу. Центр може відкликати сертифікат, виданий клієнту, поміщаючи його в чорний список, який регулярно передається користувачам центру. За допомогою кореневого сертифіката, який публічно доступний, користувачі можуть перевіряти сертифікати один одного.
    • У центру сертифікації є:
      • закритий ключ
      • кореневий сертифікат (зберігає в собі відкритий ключ);
      • список відкликаних (скомпрометованих) сертифікатів
    • У клієнтів є:
      • закритий ключ;
      • сертифікат, підписаний кореневим;
      • кореневий сертифікат для перевірки того, що сертифікати інших користувачів видані його довіреною центром;
      • список відкликаних (скомпрометованих) сертифікатів.
    • Створення кореневого сертифікату включає:
      1. Генерацію закритого ключа.
      2. Генерацію відкритого ключа та його підпис за допомогою закритого.
    • Створення звичайного сертифіката включає:
      1. Генерацію закритого ключа.
      2. Створення запиту на підпис сертифіката.
      3. Підпис запиту в центрі сертифікації про отримання сертифіката.
    • Загальноприйнятий формат інформації, що міститься в сертифікаті, називається Х509. Сертифікати та ключі можуть зберігатися в різних типах файлів, наприклад PEM (для серверів) і PKCS12 (для браузерів).
    • OpenSSL - набір криптографічних бібліотек та програм - надає засоби для керування сертифікатами і закритими ключами.
  •