Зареєструвати SSL та Code Sign Сертифікат для підписи програмного коду додатків програм ядра Windows в Україні
adgrafics - Welcome to Symantec SSL Ukrainian Partner adgrafics - Welcome to Symantec SSL Ukrainian Partner
Сертификаты Контакты
Digicert Symantec Thawte GeoTrust

Написать сообщение

Ваше имя

Ваш email

Ваш телефон
Напишите ваше сообщение

DigiCert SSL  сертификаты для Украины Слава Україні !

* Натискаючі кнопку 'Відправити замовлення' Ви надаєте згоду на обробку даних, які буде використано для надання замовленої послуги.

Все більше затребуваними стають послуги, пов'язані із забезпеченням безпеки в мережі інтернет. Підтвердження приналежності сайту, його надійності, перевірка видавця програмного забезпечення перед установкою - актуальні дії, які необхідні користувачам для впевненості в тому, що вони не стануть жертвою шахраїв.

Власники сайтів використовують спеціальні SSL сертифікати, щоб забезпечити безпечне з'єднання с сайтом HTTPS та підтвердити легітимність своєї компанії.

Розробники програм і додатків використовують спеціальні CodeSigning сертифікати для захисту їх програмного коду від зміни і підтвердження компанії-розробника

Для електронного документообігу все більшої популярності набувають сертифікати для підпису PDF документів - це зручно, сучасно і дуже актуально для організаціі електронного документообігу.

Послуги з реєстрації SSL сертифікатів для захисту вашого сайту або сертифікату для підпису вашого програмного коду у прямого сертифікованого партнера корпорації Symantec ( Thawte, GeoTrust, DigiCert ) в Україні легко, просто, зручно і вигідно - адже ми представляємо інтереси вашої компанії перед Центром сертифікації та проводимо необхідну підготовку документів а також консультуємо вас з будь-яких питань придбання, продовження, апгрейда та використання сертифікатів SSL, CodeSigning, Email, PDF тощо.

Співпрацюючи з adgraafics WebTrust, ви отримаєте переваги від найвищих талантів і можливостей в галузі. Ми працюємо над спрощенням процедур закупівлі та надання сертифікатів, що дозволяє запропонувати вам найкращі рішення для SSL / TLS та PKI.