Зареєструвати SSL та Code Sign Сертифікат для підписи програмного коду додатків програм ядра Windows в Україні
adgrafics - Welcome to DigiCert SSL Ukrainian Partner adgrafics - Welcome to DigiCert SSL Ukrainian Partner
Сертифікати Контакти
Digi VIP Digicert Thawte GeoTrust

Написати повідомлення

Ваше прізвище та ім'я

Ваша ел.адреса email

Ваш телефон
Напишіть ваше повідомлення

DigiCert SSL  сертифікати для України Слава Україні !

* Натискаючі кнопку 'Відправити замовлення' Ви надаєте згоду на обробку даних, які буде використано для надання замовленої послуги.

Все більше затребуваними стають послуги, пов'язані із забезпеченням безпеки в мережі інтернет. Підтвердження приналежності сайту, його надійності, перевірка видавця програмного забезпечення перед установкою - актуальні дії, які необхідні користувачам для впевненості в тому, що вони не стануть жертвою шахраїв.

Власники сайтів використовують спеціальні SSL сертифікати, щоб забезпечити безпечне з'єднання с сайтом HTTPS та підтвердити легітимність своєї компанії.

Розробники програм і додатків використовують спеціальні CodeSigning сертифікати для захисту їх програмного коду від зміни і підтвердження компанії-розробника

Для електронного документообігу все більшої популярності набувають сертифікати для підпису PDF документів - це зручно, сучасно і дуже актуально для організаціі електронного документообігу.

Послуги з реєстрації SSL сертифікатів для захисту вашого сайту або сертифікату для підпису вашого програмного коду у прямого сертифікованого партнера корпорації DigiCert ( Thawte, GeoTrust, DigiCert ) в Україні легко, просто, зручно і вигідно - адже ми представляємо інтереси вашої компанії перед Центром сертифікації та проводимо необхідну підготовку документів а також консультуємо вас з будь-яких питань придбання, продовження, апгрейда та використання сертифікатів SSL, CodeSigning, Email, PDF тощо.

Співпрацюючи з adgrafics WebTrust, ви отримаєте переваги від найвищих талантів і можливостей в галузі. Ми працюємо над спрощенням процедур закупівлі та надання сертифікатів, що дозволяє запропонувати вам найкращі рішення для SSL / TLS та PKI. 

Ссылки DV* OV* EV* FQDN* WC* SAN* CodeSign* Wi-Fi* PDF* Email* Все серты

Copyright © 1997-2024 adgrafics ltd