Сертифікати для підпису документів у форматі ПДФ
adgrafics - Welcome to DigiCert SSL Ukrainian Partner adgrafics - Welcome to DigiCert SSL Ukrainian Partner
Сертифікати Контакти
Digi VIP Digicert Thawte GeoTrustADOBE PDF CERTIFICATES для підпису документів

знайдено сертифікатів : 2
Купити IDСерт. ЦентрНазваКодРівень ПарамЦіна грн.Ціна SAN
Купити Сертифікат
id 480 DigiCert Document Signing - Organization D-PDF-OV OV 30 832 грн.
30 832 грн.
ID 480 DigiCert Document Signing - Organization D-PDF-OV OV
id 480iv DigiCert Document Signing - Individual D-PDF-IV IV 20 172 грн.
20 172 грн.
ID 480iv DigiCert Document Signing - Individual D-PDF-IV IV

Сертифікати підписання документів дозволяють окремим особам, командам та організаціям додавати електронний цифровий підпис до документа у різних форматах файлів, щоб підтвердити право власності. Цифровий підпис — це зашифрований хеш вашого повідомлення, який може розшифрувати лише той, хто має копію вашого відкритого ключа, що гарантує:

Сертифікація вашого документа позначає ваш документ і встановлює ваші специфікації, вибрані для кожного документа. Ви можете надіслати документ, не дозволяти жодних змін і додати до документа захист від несанкціонованого доступу. Це означає, що у вашому документі буде діалогове вікно з попередженням, якщо ваш документ був змінений.
Сертифікація вашого документа PDF

Основни причини використовувати сертифікат підпису документів

 1. Двофакторна аутентифікація
  Підписування документів DigiCert є більш безпечним, ніж звичайні електронні підписи, оскільки вимагає двофакторної аутентифікації як за допомогою пароля, так і зашифрованого USB-токена.
 2. Юридично обов'язковий
  Документи, підписані за допомогою сертифікатів DigiCert Document Signing, відповідають Федеральному закону США про ESIGN, Європейському Союзу та eIDAS та іншим міжнародним законам, що робить ваші документи юридично обов’язковими.
 3. Довіряють у всьому світі
  Ми надаємо цифрові сертифікати для таких компаній, як IBM, HP, Facebook, Sony та Microsoft, і маємо досвід для забезпечення цілісності ваших документів.
 4. Ніколи не закінчується
  Цифрові підписи, створені за допомогою сертифікатів підписання документів DigiCert, можуть мати мітку часу та включати аудиторський слід, термін дії якого ніколи не закінчується. Це означає, що якщо документ буде змінено в будь-який момент, одержувач буде сповіщений.

Як підписати документ в Adobe Acrobat

Підписати документи легко. Просто виконайте такі дії: