Сертифікати для шифрування та підпису поштових повідомлень
adgrafics - Welcome to DigiCert SSL Ukrainian Partner adgrafics - Welcome to DigiCert SSL Ukrainian Partner
Сертифікати Контакти
Digi VIP Digicert Thawte GeoTrustS'MIME CERTIFICATES для захисту пошти

знайдено сертифікатів : 4
Купити IDСерт. ЦентрНазваКодРівень ПарамЦіна грн.Ціна SAN
Купити Сертифікат
id 390ov DigiCert-VIP Verified Mark certificate D-VIP-SMIME-VM OV FQDN 125 916 грн.
125 916 грн.
ID 390ov DigiCert-VIP Verified Mark certificate D-VIP-SMIME-VM OV
id 490dv DigiCert Email certificate DV D-SMIME-DV DV FQDN 840 грн.
840 грн.
ID 490dv DigiCert Email certificate DV D-SMIME-DV DV Сертификат DigiCert Email Security Plus обеспечивает защиту электронной почты и позволяет клиентам шифровать сообщения электронной почты. Основная функция Email encryption
id 490ev DigiCert Email certificate EV D-SMIME-EV EV FQDN 3 780 грн.
3 780 грн.
ID 490ev DigiCert Email certificate EV D-SMIME-EV EV Сертификат DigiCert EV обеспечивает безопасность почтового сервиса и аутентификацию клиентов. Шифрование и цифровая подпись сообщений электронной почты. Основные характеристики: Client Authentication, Email encryption, Email Signing
id 490ov DigiCert Email certificate OV D-SMIME-OV OV FQDN 2 730 грн.
2 730 грн.
ID 490ov DigiCert Email certificate OV D-SMIME-OV OV Сертификат DigiCert OV обеспечивает безопасность почтового сервиса и аутентификацию клиентов. Шифрование и цифровая подпись сообщений электронной почты. Основные характеристики: Client Authentication, Email encryption, Email Signing

Найпопулярнішою формою електронного спілкування, електронною поштою, в основному користуються підприємства та приватні особи. Його також використовують хакери для фішингу та для порушення мережевої безпеки організації. Сертифікати S/MIME запобігають підробці ваших електронних листів. Це важлива причина, чому вам знадобиться сертифікат S/MIME для цифрового підпису вашої електронної пошти та захисту її вмісту, щоб ніхто, крім призначеного одержувача, не міг отримати до нього доступ. Хоча S/MIME реалізовано для посилення шифрування електронної пошти, ця технологія також може допомогти вам утриматися від атак соціальної інженерії.

Що таке шифрування S/MIME і як воно працює?
Багато з нас надсилають та отримують по кілька листів на день, але ми можемо не знати, що до наших листів можуть отримувати доступ і змінювати їх треті сторони, наприклад хакери. Вони можуть вкрасти конфіденційну інформацію, яка надсилається електронною поштою. Ось чому нам доведеться зашифрувати наші електронні листи та переконатися, що ніхто інший, крім призначеного одержувача, не має доступу до наших листів.

S/MIME означає «Безпечні/багатоцільові розширення Інтернет-пошти». Це технологія, яка використовується для шифрування електронних листів. Цей протокол підпису електронної пошти використовує шифрування для підвищення безпеки електронної пошти. S/MIME реалізовано за допомогою сертифікатів S/MIME. Ця технологія дозволить вам підписувати свої електронні листи, таким чином дозволяючи вам підтвердити, що ви є законним відправником електронного листа. Це допоможе вашим одержувачам боротися з фішинговими атаками та захистити ваші електронні листи від несанкціонованого доступу.

Як S/MIME шифрує мою електронну пошту?
S/MIME для роботи використовує математично пов’язані відкриті та закриті ключі . Ця технологія заснована на асиметричній криптографії. Дізнатися закритий ключ майже неможливо, навіть якщо у вас є відкритий ключ. Коли ви використовуєте цю технологію для шифрування електронних листів, електронна пошта, яку ви надсилаєте, буде зашифрована за допомогою відкритого ключа одержувача. Без відповідного приватного ключа розшифрувати електронний лист неможливо. Передбачуваним одержувачем електронного листа є той, хто буде володіти закритим ключем. Ніхто, крім призначеного одержувача електронного листа, не може читати електронні листи, які ви надсилаєте, або отримувати доступ до конфіденційних вкладень, які ви надсилаєте. Тільки якщо приватний ключ зламано, хакери чи інші особи можуть отримати доступ до надісланої вами електронної пошти.

S/MIME дозволить вам підписати свої електронні листи та підтвердити, що ви є законним відправником електронного листа. Коли ми кажемо, що ви можете підписувати свою електронну пошту, це не означає, що ваші електронні листи будуть підписані вручну за допомогою ручки. Ця технологія буде підписувати ваші електронні листи в цифровому вигляді. Закритий ключ, призначений вашій електронній пошті, застосовуватиме ваш унікальний цифровий підпис до електронного листа, який ви надсилаєте. Це буде робитися щоразу, коли ви надсилаєте електронний лист. Відкритий ключ перевірить ваш підпис, коли одержувач відкриє надісланий вами електронний лист. Цей підпис дасть одержувачу впевненість, що ви є законним відправником електронного листа, а також підтвердить вашу особу.

чому ви повинні підписувати свої електронні листи. Але зі зростанням фішингових листів і онлайн-злочинів необхідно захищати конфіденційні дані, які ви надсилаєте в Інтернеті електронною поштою. Відрізнити підроблені листи від законних стає все важче, тому важливо переконатися, що електронні листи, які ви надсилаєте, не потрапили в чужі руки. У зв’язку зі сплеском фішингових атак важливо перевіряти особи відправників електронних листів. Враховуючи функції безпеки, які пропонує сертифікат S/MIME, розумно впровадити S/MIME.

Як працює сертифікат S/MIME?
Сертифікати S/MIME шифрують електронні листи за допомогою асиметричного шифрування. Коли ви надсилаєте електронний лист своєму другові і не хочете, щоб його читав хтось інший, вам потрібно буде захистити його. Щоб захистити вашу електронну пошту від несанкціонованого доступу, ви можете використовувати відкритий ключ для шифрування електронної пошти. До цього відкритого ключа може отримати доступ будь-хто, а не лише ваш друг, якому ви збираєтеся надіслати цей захищений електронний лист. Однак ніхто, крім вашого друга, не може отримати доступ до вмісту електронної пошти без приватного ключа. Тільки призначений одержувач, ваш друг, може отримати доступ до приватного ключа, розшифрувати та отримати доступ до електронної пошти. Ось як працює сертифікат S/MIME.

Щоб підписати та зашифрувати свою електронну пошту, вам знадобиться сертифікат підпису електронної пошти, який ви можете придбати в центрі сертифікації. Ви можете використовувати цей сертифікат для цифрового підпису електронної пошти. Щойно ви придбаєте цей сертифікат, він буде автоматично долучено до вашої електронної пошти. У той час як закритий ключ використовується для створення цифрового підпису, відкритий ключ використовується для аутентифікації. Загальний і закритий ключі – це два ключі, з якими пов’язаний цифровий підпис. Цифровий підпис показує, що надісланий електронний лист не змінений і не доступний нікому, крім призначеного одержувача.

Особливості та переваги сертифікатів S/MIME

Підписання документів та автентифікація клієнта - це дві додаткові функції, які мають сертифікати S/MIME.